Co tam Panie słychać w KOPie i Ad Vocem ?

Co tam Panie słychać w KOPie i Ad Vocem ?

Postprzez Garrison 3 lut 2009, o 17:31

Szefowa Niezależnego? a jakże,ubolewa ,że nowy projekt ustawy o reformie prokuratury,spwoduje że niestety pewni prokuratorzy z Krajówki nie przejdą całą grandą do nowo tworzonej Generalnej,i to ma być naruszenie konstytucji i jeszcze innych bliżej nieznanych praw.Pewnie ,według niej wszyscy automatycznie niech przejdą do PG i to z dożywociem najlepiej,pracować będą inni,Chyba nie na tym polega reforma..a może chodzi o co innego..o kolegów z 3-dniowego awansu prokuratorów,którzy za sławnego( medialnie )ministra w piatek byli w rejonach a juz w poniedziałek w krajówce.
Boję,się, że przez takie twierdzenia rzeczywiście reforma(jakakolwiek) padnie i zamiast stworzyć nową Generalną zmieni sie tylko nazwa i nastąpi przejście z dobrodziejstwem inwentarza.Tak naprawdę,to rzeczywiście Ci z szybkich awansów przejda do apelacji i nie załapią sią na szczególny tryb ucieczki w stan spoczynku,bo nie mają 3 lat pobytu w PK.Ale niech sie i tak cieszą bo mieli iść do okregu. :o

Szef natomiast zbrojnego zaciągu z Krakowa,ubolewał na propozycją likwidacji apelacji,a póżniej wylewał łzy nad przejściem pezetów na poziom PA wiedząc,że pozostawienie Prokuratur Apelacyjnych od razu spowoduje powrót do przeszłości albowiem wytrąci się argument o braku w tej strukturze wydziałów tzw.merytorycznych.No to albo jedno albo drugie.A tak na marginesie to skąd taka fascynacja Italią,czyżby polska Cosa Nostra,pisolety i te gadżety,Falcone-tti z Pogody dla Bogaczy...nie, :) nie basta.
Garrison
 
Posty: 67
Dołączył(a): 19 sty 2009, o 17:05

Re: Co tam Panie słychać w KOPie i Ad Vocem ?

Postprzez Garrison 26 lis 2009, o 16:30

Podobno KOP w osobie niejakiego Skały( Falcone?) przejął władzę w związkach zawodowych prokuratury i został wice.
Tak więc radykałowie dochodzą do władzy byle nie nastąpiło to co w Iustiti i podział na kolejny związek :)
Szkoda trochę Górki i pozostałych,mimo wszystko coś Mi sie wydaje ,że nic dobrego z tego nie wyjdzie.Ale bedzie napewno wesoło ,dużo krzyku i hałasu. :geek:
Garrison
 
Posty: 67
Dołączył(a): 19 sty 2009, o 17:05

Re: Co tam Panie słychać w KOPie i Ad Vocem ?

Postprzez FIONA 4 gru 2009, o 09:38

Skała wszedł do zarządu głównego. związków zawodowych.. jednym głosem przewagi :(
Jemu i kumplom niewiele się udało od tego co zamierzali,chcieli np.wyeliminować ze związków wszystkich funkcyjnych prokuratorów.
Mam nadzieje ,że Górkowa jako przewodnicząca Komisji Rewizyjnej poskromi tego Pana, a i Mariusz da sobie radę.
Napewno jest zagrożenie zbliżania sie związków do proziobroego Ad Vocem i powiązanego z nim KOP-u. :o
FIONA
 
Posty: 50
Dołączył(a): 3 lut 2009, o 17:36

Re: Co tam Panie słychać w KOPie i Ad Vocem ?

Postprzez FIONA 1 kwi 2010, o 16:56

Nic nie słychać ,jad, oszczerstwa oszołomów pełno i róznych maniaków.Skała o sorry falcone i Bednarkowa sorry sfinks nie panują nad chaosem..co nie dziwi skoro nad samymi soba nie panują.Generalnie to robi sie na ich stronie szambo,każdy wlewa co chce.Panie brzydkie to jakieś i nieświeże jak zgniłe czy cóś. :lol:
FIONA
 
Posty: 50
Dołączył(a): 3 lut 2009, o 17:36


Powrót do Hyde Park

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

cron